Gür Elektrik Otomasyon Mühendislik

Firmamız endüstriyel otomasyon alanında mühendislik hizmeti vermeye 1978 yılından itibaren faaliyetine devam etmektedir. Mitsubishi, Telemekanik, Siemens, Schnieder, Fuji, Omron, Abb, LS, Delta, İnvt, Yaskawa, Panasonic, Shihlin, Renu, CNC, PLC ve elektriksel kontrol sistemleri ile özel amaçlı makina kontrolü, mekatronik revizyon bakım onarım hizmetleri uzmanlık alanımızdır.
Firmamız endüstriyel kontrol ve otomasyon alanlarında sistem integratörü olarak yenilikçi çözümlere öncelik tanımakta ve uygulamaktadır.
Uzman kadromuz, Delta, İNVT, LS, YASKAWA, PANASONİC, SHİHLİN, RENU gibi markalar ile yaptığı sistem çözümlerinden aldığı hareket müşterilerine vermiş olduğu güvenle anahtar teslimi otomasyon sistemleri kurmaya devam ediyor.
Zamanında teslimin başarıya giden yolun önemli parametrelerinden olduğunu bilen GÜR ELEKTRİK OTOMASYON teknik desteği sürekli kılmanın önemini unutmamaktadır.
 

pexels-photo-401107

Gür Elektrik Otomasyon, konusunda uzman elemanlarıyla mekatronik ve otomasyon işlerinizde Mitsubishi, Siemens, Telemekanik, Schneider, Yaskawa, Panasonic, Shihlin, Renu gibi markalarla yaptığı sistem çözümlerinden aldığı haraketle satış öncesi ve satış sonrası teknik destek, stoktan malzeme temini ve ürünlere ait teknik bilgilerle müşterilerine vermiş olduğu güvenle anahtar teslimi otomasyon sistemleri kurmaya devam ediyor.

Her türlü makinaların eski elektrik panolarının, yeni sistem plc'li otomasyon sistemine dönüştürme işleriniz uzman kadromuzla itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Plc'li otomasyon sayesinde makinalarınız minimum arıza ve zaman kaybı olmadan imalatınız hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Gür Elektrik Otomasyon, elektrik malzeme satışı olarak Mitsubishi, Siemens, Telemekanik, Delta, LS/LG, Omron, Abb, Fuji, İnvt, Panasonic, Yaskawa, Shihlin, Renu markalarının ve diğer elektrik malzemelerinin satışını yapmaktadır.
Gür Elektrik otomasyon, ilkeli kurum olma yolunda; ''İşimiz referansımızdır'' düşüncesiyle müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
Proses ihtiyacına uygun olarak plc uygulamaları, makina otomasyonu plc, ekran, servo programlama, mekatronik, scada, servo motor uygulamaları, motor hız moment kontrolü endüstriyel kompanent temini, mühendislik hizmeti ile ülkemiz sanayisine hizmet etmektedir.

Tüm marka arızalı plc'leriniz konusundan uzman elemanlarımızla tamir edilmekte tamiri yapılan plc'ler labaratuvarlarımızda tek tek test edildikten sonra teslim edilmektedir.
Ayrıca arızalı plc'lerinizin programları kurtarılıp sistemlerimizde yedeklenir. İstenirse size mail olarak verilir.
Yurt içinde ve Yurt dışında, tek  bir makinadan entegre bir tesise kadar geniş bir alanda, proses ihtiyacına uygun çözümler üreten kadrosuyla Gür Elektrik Otomasyon Hizmetlerini, Mitsubishi, LS-LG, Fuji, İnvt sistem entegratörü olarak sürdürmektedir.
Vidalı Kompresör ve fan pompa uygulamalarında enerji tasarrufu için komple anahtar teslimi İnverter kontrol ünitelerini panolarını, firmamızdan temin edebilirsiniz.
Ayrıca diğer fabrikasyon otomasyon sistemlerinde de anahtar teslim sistemleri satın alamdan önce bizimle de irtibata geçiniz.